A A A

Bieżące informacje

UWAGA !!!

STĘSKNILŚMY SIĘ ZA WAMI !!!

WZNAWIAMY SZKOLENIE KAT.B

W związku z powolnym otwieraniem ośrodków egzaminacyjnych postanowiliśmy po weekendzie majowym wznowić szkolenia praktyczne (podstawowe i dodatkowe) oraz teoretyczne z zakresu kursu prawa jazdy kat.B.

Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, dla kursantów i instruktorów, związanych z sytuacją epidemiologiczną (dokładny regulamin będzie dostępny na naszej stronie internetowej).

 

 

 

 

W ostatnim czasie na naszych kursach mamy dużo osób z Radzionkowa oraz dzielnicy Bytomia Stroszek ( co oczywiście nas bardzo cieszy ).Ktoś by mógł pomyśleć np. mieszkaniec Radzionkowa "do Bytomia daleko, musiałbym dojeżdżać na zajęcia,tym samym tracę dużo czasu itp." Nic bardziej mylnego gdyż jako jedyna szkoła w okolicy organizujemy naszym kursantom dojazd i odwóz na zajęcia.Umawiasz się w miejscu tobie odpowiednim gdzie masz w miarę blisko np.Dom Kultury Karolinka w Radzionkowie i tam się pojawi nasz pojazd służbowy, który zawiezie Cię na zajęcia i po zajęciach odwiezie.

Osoby, które skorzystały z takiej opcji były bardzo zadowolone z takiego rozwiązania.

Ty również skorzystaj z takiej oferty i zapisz się telefonicznie.

Dbając o jakość szkolenia kursantów postanowiliśmy wprowadzić system premiowania naszych instruktorów.

Od teraz każdy nasz instruktor,który przygotuje swojego kursanta tak,że zda egzamin państwowy za pierwszym razem otrzyma premię finansową.

 

Tym samym masz pewność,że twojemu instruktorowi,którego Ci przydzielimy będzie zależeć na jakości szkolenia i przygotowaniu do egzaminu tak abyś go zdał za pierwszym razem.

Lexus

 
stat4u