A A A

Znaki drogowe

Jednyną z podstawowych kwestii które odróżniają prawdziwego kierowcę od niedzielnego amatora podróży miejskich jest doskonała znajomość znaków drogowych, oraz ciągłe zwracanie na nie uwagi. Jedną z najgorszych rzeczy jaka spotyka nas bardzo często to przemykanie ulicami miast ze świadomością, że znamy te trasy doskonale i na pewno nic się w nich nie zmieniło, niestety to błąd.

Niezależnie od tego jak długo jesteśmy kierowcami, niezależnie od tego jak często jedziemy tą samą drogą do pracy, domu czy szkoły, zawsze należy bacznie obserwować znaki drogowe. Mamy nadzieję że niniejszy dział pozwoli Państwu poznać znaki drogowe dostępne na polskich drogach, jedni będą je sobie przypominać inni będą się ich uczyć od podstaw. Niezależnie od tego w jakiej grupie się odnajdziecie efekt finalny musi być takie sam - doskonała znajomość każdego z prezentowanych znaków.

Ponieważ Nauka Jazdy to nie tylko edukacja, postaramy się także w miarę naszych możliwości publikować inne, naszym zdaniem, ciekawe obrazy motoryzacyjne. Zachęcamy także Państwa do przesyłania sugestii jakiego typu galerię będą dla Państwa interesujące.

 

» znaki informacyjne

» znaki zkazu

» znaki nakzu

» znaki ostrzegawcze

 
stat4u